İple Bileklik – Takı Örülüşü Resimli Anlatımı

Evde İple Bileklik Yapımı – Kolay Takı Örülüşü Resimli Anlatımı

Sizlere bu yazımızda iple örülen takı bilekliklerinin nasıl örüldüğünü veya yapıldığını tarif edeceğiz. Detaylı bir şekilde sizde artık kendiniz için veya sevdikleriniz için iple bileklik ve takılar yapabileceksiniz. Sitemizde diğer takı yapımı ile ilgili çalışmaları takı tasarım kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Birbirinden güzel makrome bileklikler ve şık arkadaşlık bileklikleri yapımı ile ilgili birçok çalışma paylaştım. Bu yazımda evde iple bileklik yapımı ve kolay takı örülüşü ile ilgili resimli anlatım ve videolu anlatımlar paylaştım. Umarım hepsini beğenirsiniz.

Farklı renklerleki iplerle örülen takılar istenilirse daha fazla renkte iple de yapılabilmektedir. Takı çeşitleri, takı modelleri gibi daha birçok paylaşımı yine sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha çok gençlerin tercih ettiği ve günümüzde moda olan makrome ve ipler ile örülen takı bilezik yada bileklikler nasıl yapılır? hepsinin resimli açıklamalı modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı videoları da mutlaka izleyin.

kolay-taki-bileklik-orulusu-1

kolay-taki-bileklik-orulusu-2

kolay-taki-bileklik-orulusu-3

kolay-taki-bileklik-orulusu-4

kolay-taki-bileklik-orulusu-5

 
 

Dört (4) adet farklı renkteki ipi aynı boyda kesin ve ucuna dağılmaması ve rahat örebilmeniz için düğüm atın. Resimlerde gösterildiği gibi kendi renklerinizle veya aynı renklerde yapıyorsanız, tarife uygun bir şekilde ilerleyin.

kolay-taki-bileklik-orulusu-6

kolay-taki-bileklik-orulusu-7

kolay-taki-bileklik-orulusu-8

Resimlerdeki gibi yaptığınızda bilekliğiniz hazır olmuş olacak…

kolay-taki-bileklik-orulusu-1

Farklı bileklik yapımı ile ilgili videolar :

 

 

Bracelet corde la fabrication de bijoux – rope bracelet jewelry making – Seil Armband Schmuck machen

 

Tığ İşi Örgü Terlik Resimli ve Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek terliği, örgü bebe sandalet ve örme bebek ayakkabısı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir