Kağıttan Kolay Süs Yapılışı

Kağıttan Kolay Süs Yapılışı

Bu yazımızda sizlere küçük not kağıtlarından nasıl güzel çiçek figürleri, süs çiçekleri ve süs objeleri yapabileceğinizi göstereceğiz. Çok kolay ve pratik bir şekilde saatler içinde birçok süs yapabileceksiniz.

Özellikle doğum günlerinde, hediyeleşirken paketlerin üzerine yapıştırılacak harika süsler yapabilirsiniz. Evde kağıttan kolay süs yapılışı ile ilgili paylaştığım çalışmalardan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Genelde kutlama veya doğum günlerinde bu tür süsler dışarıdan satın alınır. Fakat yapımını öğrenirseniz kolay bir şekilde el işi kağıtlarını kullanarak renkli süs çiçekler yapabilirsiniz.

Ayrıca boş duran vazolarınıza da bu güzel kağıt çiçek çalışmasını yapıp dekoratif olarak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evinizi süslemek istiyorsanız? mutlaka bu güzel çalışmayı öğrenip yapmalısınız. İnanın çok eğleneceksiniz.

kagittan-sus-yapimi

kagittan-sus-yapimi2

kagittan-sus-yapimi3

kagittan-sus-yapimi4

 
 

kagittan-sus-yapimi5

kagittan-sus-yapimi6

kagittan-sus-yapimi7

kagittan-sus-yapimi8

kagittan-sus-yapimi9

Sadece çiçek değil, daha değişik şekiller vererek güzel objeler veya süsler yapabilirsiniz. Turuncu renk yerine farklı renklerde kullanabilirsiniz.

Papierblumen – paper flowers – fleurs en papier

 

Kolay Kedi Çizimi başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kedi çizimi, cat drawing ve dessin de chat hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir