Kare Elbise Lif Modeli ve Yapılışı

Kare Elbise Lif Modeli ve Yapılışı

Kare elbise şeklinde lif modellerinin anlatıldığı video ve resimlerle karşınızdayız… Sizde bu örneklerden kendinize kare elbise şeklinde güzel lifler örebilirsiniz. Yazımıza yorum yapmayı unutmayın… Bu yazımda paylaşacağım örnek kare elbise lif modellerine bayılacaksınız.

Paylaşacağım anlatımlı videolar sayesinde de kare elbise lif modelinin nasıl yapıldığını kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Anlatımını paylaştığım kare elbise lif modeli yapılışını sizde öğrenebilir ve evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kare elbise lif modeli yapımını anlatan anlatımlı videolar çok işinize yarayacak. Diğer farklı lif modelleri için sitemizde yer alan lif modelleri kategorisine göz atabilirsiniz. Her gün yeni lif modellerini sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda paylaşacağım kare elbise lif modeli yapılışını anlatan çalışmaları incelemenizi öneririm.

Evde lif yapımı ile uğraşıyorsanız, bu güzel çalışma çok işinize yarayacak. Kare elbise lif modeli örneklerinden de yararlanabilirsiniz. Kare elbise lif modellerini sitemizde ki lif modelleri kategorisinde farklı modellerine ulaşabilirsiniz. Evde kare elbise lif modeli yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalar ise şöyle ;

elbise-lif-modeli-yapilisi

kare-elbise-lif-modeli-ornegi

kare-elbise-lif-modeli-yapilisi

kare-elbise-lif-modeli-yapimi

 
 

kare-elbise-lif-ornegi

kare-lif-modeli

kare-lif-yapimi-ornegi

lif-modelleri-pembe-elbise-modeli-orgu-lif

Kare elbise lif yapılışı ile ilgili anlatım videosu :

 

 

Faserrahmen-Modell – fiber frame model – modèle de cadre en fibre

 

Üç Bacaklı Lif Örneği Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 3 bacaklı lif modeli yapılışı, 3 bacaklı tığ işi örgü modeli ve 3-legged Faser hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir