Evde Keçeden Çiçek Yapımı Resimli ve Videolu Anlatım

Evde Keçeden Çiçek Yapımı Resimli ve Videolu Anlatım

Birbirinden farklı ve değişik keçe çiçek yapımını gösteren anlatımlı resimleri bu yazımda sizlere paylaşıyorum. Farklı çalışmalar sayesinde değişik keçe çiçek yapılışını öğrenecek ve evinizde bu güzel çalışmaları keyifle yapabileceksiniz.

Evde keçeden çiçek yapımı resimli ve videolu anlatımı ile bu yazımda sizlere paylaştım. Keçeden gül yapımı ile ilgili yine bu yazımda olduğu gibi keçe kategorisinde farklı yapımı olan çalışmalara da ulaşabilirsiniz.

Keçeden çiçek yapımını anlatan resimli anlatımlardan kolaylıkla yararlanabilir ve evinizde bu güzel eğlenceli çalışmaları keyifle yapabilirsiniz.

Kağıttan gül yapımı, keçeden gül yapılışı ve eva kağıdı ile yapılan çiçek çalışmalarını sıkça sizlere sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Bu tür çalışmaları çok seviyorum ve sizlere de paylaşmak istedim. Tüm resimli anlatımlar ise aşağıdadır. Kolay gelsin.

keceden-cicek-nasil-yapilir

keceden-cicek-nasil-yapilisi

keceden-cicek-nasil-yapiliyor

keceden-cicek-nasil-yapiliyor1

keceden-cicek-yapanlar

keceden-cicek-yapilisi

keceden-cicek-yapilis-resimleri

 
 

keceden-cicek-yapiliyor

keceden-cicek-yapimi

keceden-cicek-yapmakk keceden-kivrimli-cicek

kece-ile-cicek-yapilisi

kece-ile-cicek-yapimi

kece-kullanarak-cicek-yapilisi

Keçe kullanarak çiçek yapımı ile ilgili resimlerden sonra size birkaç çiçek yapımını anlatan video da paylaşmak istiyoruz.

 

 

felt flower pattern – motif de fleur senti – Filz Blumenmuster

 

Keçeden Kapı Süsü Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Dichtungen Türverkleidung, joints de garniture de porte ve keçe ile kapı süsü yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir