Keçeden Taç Nasıl Yapılır?

Keçeden Taç Nasıl Yapılır?

Önceki yazılarımızda sizlere keçe kullanarak neler yapılabileceğini azda olsa göstermeye çalıştık. Bu yazımızda da yine sizlere keçeden taç nasıl yapıldığıyla ilgili bilgiler vereceğiz. Gerek resimler ve gerekse de videolu anlatımlar sunarak, sizlere keçe sayesinde nasıl güzel taç sahibi olabileceğinizi göstereceğiz.

Keçeden yapılan çalışmaları olabildiğince sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere keçeden taç yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşıyorum. Keçeden taç yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Evde kolay keçeden taç nasıl yapılır? diyorsanız, yazımda paylaşacağım anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz. Diğer keçeden yapılan çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz.

Hatta bu çalışmayı çocuklarınızla birlikte yaparak onların iş teknik eğitimlerini de geliştirmiş olursunuz. Keçeden taç modeli için örnekler aşağıdadır. Beğendiğinize benzer çalışmaları sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Keçeden taç yapılışı ile ilgili anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kolay bir şekilde zorlanmadan ve eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Özellikle kız çocuklarınızın mutlu olacağı bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Kolay gelsin.

keceden-tac-yapimi

 
 

keceden-tac-yapmak

kece-ile-tac-nasil-yaparim

kece-ile-tac-nasil-yapilir

Felt la Couronne Comment – Fühlte sich das Crown Wie – Felt the Crown How

 

Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sivrisinek kapanı yapımı, evde sivrilerden kurtulmak ve evde sivrisineklerden korunmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yunus diyor ki:

    Zamanında kermeslerde bunlardan hazırlayıp satışını yapardık. Her yaş grubunun yapabileceği güzel bir aktivite. Evde çocuklarınızla vakit geçirirken bu tür el işi becerisini geliştiren aktivitelerin yapılması çocuklarınız için de faydalı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir