Kenar Süsleme Kurdele Nakışı İşleme Resimli Videolu

Kenar Süsleme Kurdele Nakışı İşleme Resimli Videolu

Bu paylaşımımızda sizlere resimli olarak havlu kenarı veya diğer el işlerinize kurdele nakışı kenar süsü örnekleri sunacağız. Dilerseniz örnekleri alabilir ve bu eşsiz çalışmalardan sizlerde kendinize yapabilirsiniz. Sizde evde kenar süsleme kurdele nakışı işlemeyi öğrenin ve bu çalışmanın tadını çıkarın. Benzer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Kurdele çalışmalarını olabildiğince fazla paylaşmaya çalışıyorum.

Gerçekten çok güzel çalışmalar ortaya çıkıyor ve bunları sizlerin önüne de getirmeye uğraşıyorum. Sizlerde buna benzer kurdele çalışmaları yapıyorsanız? mutlaka bize gönderin, sizin adınızla paylaşalım. Yine bu güzel kenar süsünü bebek battaniyelerine de uygulayabilirsiniz. Kurdele ile süsler yapabilir ve çeşitli yerlerde de kullanabilirsiniz.

kurdele-kenar-susu-yapilisi

kurdele-kenar-susu-yapilisi2

 
 

kurdele-kenar-susu-yapilisi3

kurdele-kenar-susu-yapilisi4

kurdele-kenar-susu-yapilisi5

Benzer bir çalışma videosu :

ribbon embroidery – broderie au ruban – Bandstickerei

 

Keçeden Ev Terliği Nasıl Yapılır Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. felt slippers, Filzpantoffeln ve keçe terliği yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir