Kendinden Kabarık Çiçekli Tığ İşi Örnek

Kendinden Kabarık Çiçekli Tığ İşi Örnek

Çok güzel bir çalışma olan kabarık çiçekli tığ işi örneği ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere hem resimli hem de videolarıyla kendinden kabarık olan çiçek desenli tığ işinden bahsedeceğiz. Bu güzel yazımda sizlere kendinden kabarık çiçekli tığ işi örneklerini ve yapımını anlatan güzel bir çalışma paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Diğer güzel çalışmalarımızı sitemizde tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları seviyorsanız, hemen hemen her gün sitemize bu tür çalışmaların örneklerini ve yapımını anlatan videoları eklemekteyim. Kendinden kabarık çiçekli tığ işi örnekleri aşağıdadır. Umarım beğenirsiniz. Bu yazımdaki çalışma kendinden kabarık çiçek gibi gözüken güzel bir örnekle başlıyor. Sizde evinizde kolaylıkla bu çalışmayı yapabilirsiniz. Öğrendikten sonra sizde evinizde kendinden kabarık çiçekli tığ işi örneğini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi

 
 

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi-model

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi-modeli

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi-modelleri

häkelarbeit-muster – crochet pattern flowers – crochet muster blumen

 

2015 Lif Modelleri Resimli ve Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 banyo lif örnekleri, 2015 lif modelleri ve 2015 lif örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir