Kırlentler İçin Çiçekli Etamin Örnekleri Resimli

Kırlentler İçin Çiçekli Etamin Örnekleri Resimli

Kırlentler için harika çiçekli etamin örneklerini sizler için derledik. Evinde etamin el işi kullanmayı seven hanımlara yastık, kırlent ve değişik eşyalarda kullanabilecekleri etamin ve kanaviçe işlemede de kullanabilecekleri çok güzel etamin model ve örnekleri resimli bir şekilde aşağıdadır.

Sitemizde yer alan kanaviçe etamin kategorisinde farklı örnekleri sürekli paylaştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza farklı ve benzer çalışmalar çıkacak. O çalışmalara da ulaşabilir ve yapılışını öğrenebilirsiniz. Kırlentler için çiçekli etamin örnekleri ile ilgili yeni bilgiler gördükçe sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Yeni etamin örnekleri ile yine önümüzdeki günlerde karşınızda olacağım.

kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri2 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri3 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri4 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri5 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri6 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri7 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri8 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri9 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri10 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri11 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri12 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri13 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri14 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri15 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri16 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri17 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri18 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri19 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri20 kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri21

 
 

 

 

etamin example – exemple Etamin – etamin beispiels

 

Taşları Yapıştırarak Yapılan Çalışmalar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. marine ornamental stones, marine Ziersteine ve pierres ornementales marines hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Tufan Yıldırım diyor ki:

    etamin örnekleri için saolun.

  2. nur diyor ki:

    paylaştığınız için teşekkürler, örnekler güzelmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir