Kırmızı Kalp İşleme Örneği

Bu yazımda evde işleme sanatı ile uğraşanlar için güzel bir örnek paylaştım. Resimli anlatımda nasıl yapıldığı tam olarak detaylı bir şekilde verilmemiş.

Ancak sanırım sitemde daha önce kalp işleme çalışması veya benzer motif işleme çalışmasının örneğini paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere kırmızı kalp motif işleme örneği paylaştım.

Evde bu tür çalışmaları yapanlara örnek olacağını düşünüyorum. Ben kendim motif işleme sanatını fazla bilmediğim için bu yazıma fazla bilgi ekleyemiyorum.

Ancak bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına yardımcı olacak bir örnek olduğunu düşünmekteyim. Sitemizde bu tür çalışmaları daha çok paylaşıp, videolu anlatımlarını da ilerleyen günlerde sitemize ekleyeceğim. Şimdi sizleri kırmızı kalp motif işleme örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kirmizi-kalp-isleme-ornegi

source : http://www.designsponge.com/2014/02/diy-project-chain-of-heart-napkins.html

 

Örgü Hayvan Motif Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi hayvan örneği, örgü hayvan motif örneği ve örgü hayvan motifleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir