Lastikli Çarşafınızı Kendiniz Dikin

Evde Kolay Bir Şekilde Lastikli Çarşafınızı Kendiniz Dikin

Satın almaya kalktığınızda epey pahalı olan lastikli çarşafları neden kendiniz yapamayasınız? Evet bu yazımızda sizlere resim ve video paylaşımlarıyla artık büyük paralara lastikli çarşaflar almak yerine, kendi zevkinize göre istediğiniz renkte ve desende özellikle lastikli bir şekilde çarşaflarınız olacak… Bu yazımda paylaşacağım bilgi ile artık evde kolay bir şekilde lastikli çarşafınızı kendiniz dikin. Keyfinize bakın.

Lastikli çarşafları bebekleriniz için, kendiniz için sık sık değiştirdiğiniz çarşaflarınız için pratik bir çözümdür. Alternatif olarak farklı desenlerde ve çeşitte kendi kendinize fazla fazla çarşaflar üretebilirsiniz.

Çarşaf yapımına müsait kumaş ve lastikleri temin ettikten sonra, resimlere bakarak nasıl yapıldığının mantığını anlayabilir ve daha sonrasında sizde kendinizin lastikli çarşaflarını dikmeye başlayabilirsiniz.

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir2

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir4

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir5

 
 

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir3

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir2

lastikli-carsaf-dikimi-nasil-yapilir

Lastikli çarşaf dikimi ile ilgili bir video :

Spannbetttücher – fitted sheets – draps housses

 

Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri ve Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. halkalı havlu kenarı örnekleri, halkalı havlu kenarı örnekleri yapılışı ve halkalı havlu örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir