MOTİFLİ YENİ KOMİDİN DANTEL ÖRNEKLERİ

Motifli yeni komidin dantel örneklerini derledik. Anlatım da eklediğim yazımda en güzel ve değişik yapılmış, emek harcandığını gösteren örneklere yer verdim. Yapımcılarına ve uğraşanlardan Allah razı olsun diyelim. Çünkü hepsi el emeği göz nuru çalışmalar olup, beğeneceğinizi düşünüyorum. Ben ilk gördüğümde resmen aşık oldum.

Hemen bir fiskos almayı ve üstüne bunlardan birisini yapmayı düşündüm. Ama elimden gelmediği için ancak fiskosu satın almayı becerebildiğim için şimdilik bu fikrimi rafa kaldırdım. Ama sizler evde dantel işleriyle uğraşıyorsanız, bu güzel motifler ve örnekler işinize yarayacaktır.

 
 

En azından fikir edinecek ve ilham alacağınızı düşünüyorum. Daha önce de fiskos dantel örneklerini sitemizde yayınlamıştık. Hatta yapımıyla alakalı çalışmaları da hemen alttaki benzer yazılar bölümünden bulabilirsiniz. Gerçekten güzel modeller ve bence incelemeden geçmeyin. Kolay gelsin.

 

DEĞİŞİK MOTİFLİ BEBEK BERE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bebek beresi yapmak, bebek bereleri ve bebek beresi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir