Nelerden Çanta Yapılır?

Nelerden Çanta Yapılır?

Bir önceki nelerden çanta yapabiliriz paylaşımımızda belirttiğimiz gibi evde basit malzemeler kullanarak kendinize şık ve kullanışlı çanta modelleri yapabilirsiniz. İsterseniz bu güzel çalışmalarınızı sosyal medya hesaplarınız üzerinden tanıtabilir ve satışa sunabilirsiniz. Bu başlıkta paylaştığım örnek çalışmalar sayesinde nelerden çanta yapılır? sorunuza da azda olsa cevap almış olacaksınız.

Sitemizde kendin yap kategorisinde birçok malzemeden veya materyalden çanta yapılışını anlatan anlatımlı çalışmaları paylaştım. Yine geri dönüşüm ve değerlendirme yenileme kategorilerinde de eski eşyalardan çanta yapımı ile ilgili çalışmaları bulabilirsiniz. Düşünün çöp poşetinden bile çok güzel çantalar yapılabilmektedir. Gerisini siz düşünün…

Bu yazımızda da sizlere kot çanta nasıl yapılır? bununla ilgili resimli bilgiler vereceğiz. Bu tür çalışmalar yaparak evden ek gelir etme imkanınız da olabilmektedir. Böylece evinize katkıda bulunabilir ve yaptığınız çantaları sattıkça para kazanabilirsiniz. Kot çanta için öncelikle malzemeler sadece eski kullanmadığınız kot pantolonlar, kot etekler, kot cinsi her türlü elbise olabilir.

nelerden-canta-yapilir

Bu çanta modeli için yapımcıları farklı işlemeler kullanmışlar. Sizde iğne ile bu şekilde işlemeler yapabilir ve oluşturacağınız çantanızı güzelleştirebilirsiniz.

nelerden-canta-yapabiliriz

 
 

nelerden-canta-yapilabilir

Gerçekten şık ve kullanışlı çantalar yapabilirsiniz. Yeter ki hayal edin ve hayal gücünüzle değişik fikirler bulun ve bunu çalışmalarınıza yansıtın.

kottan-canta-yapimi

 

einfache Tasche – simple sac – simple bag

 

Çeyizlik En Güzel Lif Modelleri Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 lif model yapılışı, 2015 lif örnekleri ve 2015 lif resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir