Şiş İle Örülen Çocuk Bolero Modeli

Şiş İle Örülen Çocuk Bolero Modeli

Bu yazımızda size kaliteli bir paylaşım sunuyoruz. Şiş ile örülen çocuk bolero modelini sizler için yabancı siteden bulduk ve derledik. Bu modeli ister kızınıza isterseniz de kendinize örebilirsiniz. Harika görünen bu modeli hem resimli anlatımları ile hem de videolu anlatım ile sizlere sunuyoruz. Evde kolay şiş ile örülen çocuk bolero modelinin örneklerini paylaşacağım bu yazımda birde anlatımlı resimlere yer vereceğim.

Sizde evinizde resimli anlatımdan yararlanarak çocuklarınıza bolero yapabilirsiniz. Şiş ile kolaylıkla yapabileceğiniz bolero çalışmasının resimli anlatımları ise aşağıda paylaştım.

evde-sis-ile-cocuk-bolero-yapimi evde-sis-ile-cocuk-bolero-yapimi2 evde-sis-ile-cocuk-bolero-yapimi3 evde-sis-ile-cocuk-bolero-yapimi4 evde-sis-ile-cocuk-bolero-yapimi5 evde-sis-ile-cocuk-bolero-yapimi6 evde-sis-ile-cocuk-bolero-yapimi8

 
 

Diğer renkteki çalışmalardan örnekler

evde-sis-ile-cocuk-bolero-yapimi9 evde-sis-ile-cocuk-bolero-yapimi10 Malabrigo Silky Merino Shrug evde-sis-ile-cocuk-bolero-yapimi12

Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız ve satmayı düşünüyorsanız, https://www.facebook.com/makalepark sayfamıza mesaj atın, bilgileriyle duvarda paylaşalım. Sizde kazanç sağlayın.

Kinder Bolero – enfants bolero – children bolero

 

Şiş Kullanmadan Elle Atkı Örme Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 30 dakikada atkı örme, el ile atkı ör ve Gest hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir