Spiral Şeklinde Tığ İşi Kırlent Örme Resimli

Evde Kolay Spiral Şeklinde Tığ İşi Kırlent Örme Resimli

Örülüşü zor olmayan ve son derece şık duran kırlent yapmaya ne dersiniz. Spiral şeklinde dönerek tığ ile örülen birçok kırlent görmüşünüzdür. Neden sizde kendinize örmüyorsunuz? Örülüşünü resimli ve videolu bir şekilde bu yazımızda paylaşıyoruz. Bu paylaşımımda sizlere spiral şeklinde tığ işi kırlent örme ile ilgili resimli ve anlatımlı videolar paylaştım. Keyifle bu videoları izleyerek, tığ işi kırlent yapılışını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Diğer tığ işi çalışmalara sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak tığ işi ile ilgili benzer çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel ve farklı tığ işi çalışmaları hemen hemen her gün sizlere paylaşmaya devam etmekteyim. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlar içinde bu güzel çalışmayı öğrenmeleri evleri için ek kazanç elde edecekleri satış ürünlerine sahip olmaları demektir. Kolay gelsin.

spiral-kirlent-orme

 
 

spiral-kirlent-orme2

spiral-kirlent-orme3

spiral-kirlent-orme4

Häkeln Kissen – oreiller crochet – crochet pillow

 

Keçeden Korsanlı Kapı Süsü Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. felt pirates door trim, fühlte Piraten Türverkleidung ve keçeden kapı süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir