Tığ İle Yapılan Çiçek Motifleri

Tığ ile yapılan çiçek motifleri içeriğimizi biraz zenginleştirdim diyebilirim. Bu güzel çalışmamızda örnek tığ işi motif modellerinin sayısını biraz artırdım. İşinize yarayacak bir de video ekledim. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde bu güzel örnekleri yapmaya başlayabilirsiniz. Evde tığ işi motif yapmaya başladıysanız örnek resimler de ilham almanıza yarayacak.

Birbirinden güzel tığla yapılan çiçek motiflerini sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Hemen bu yazımızın altında da benzer yazılar bölümündeki örnekleri incelemenizi isterim. Anlatımlı video ve birçok güzel örneklere ulaşarak sizde en güzel tığ işi motif çalışmalarını yapmaya başlayabilirsiniz.

Tığ işiyle çok güzel el işleri yapılmakta… Tığla menekşe çiçeği ve diğer çiçek motifleri aşağıda sizin için sıraladık. Aynı zamanda yapmak isteyenler için videolu anlatımını da sizler için sunduk. Yapmak isteyenler resimlere bakarak veya videoyu izleyerek yapabilirler.

 
 

Diğer tığla yapılan çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Tığ ile yapılan çiçek motiflerini paylaşacağım bu yazımda yine sizlere tığ işi çiçek motifi yapımını anlatan güzel bir anlatımlı video da paylaşacağım. Birbirinden güzel tığ işi çiçek motiflerini çok beğeneceksiniz.

Tığ işi çiçek motifi yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videoyu izleyerek sizde evinizde tığ işi çiçek yapımını kolayca öğrenebilirsiniz. Tığ işi çiçek örnekleri oldukça güzel görünüyor. Bu yazımda paylaşacağım örnek resimler çok hoşunuza gidecek. Kolay gelsin.

gehäkelter Blume – crochet flower – crochet fleur

 

Ekmek Dolabı veya Saklama Kabı Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit ekmek dolabı yapılışı, bilgisayar yazıcısından dolap ve bread cabinet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    Tığ ile muhteşem eserler ortaya çıkartmak mümkün… Bu paylaşımımızı beğendiyseniz yorum yazın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir