Üç Bacaklı Lif Örneği Yapılışı

Evde Kolay Üç Bacaklı Lif Örneği Yapılışı

Evde kolay üç bacaklı lif örneği yapılışı ile ilgili size bu yazımda çok güzel anlatımla çalışmalar paylaşacağım. Üç bacaklı lif örneği yapımını anlatımlı videoları izleyerek öğrenebileceksiniz. Sitemize her gün olabildiğince farklı lif modeli yapılışları ile ilgili anlatımlı çalışmalar eklemeye çalışıyorum. Bu yazımda da yine güzel anlatımlı bir çalışma paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Eğer evde lif modeli yapımı ile uğraşıyorsanız, bu farklı çalışma çok hoşunuza gidecek.

Evde üç bacaklı lif modelini yapmak istiyorsanız, örnek resimler ve anlatımlı videoları mutlaka izlemelisiniz. Diğer lif modelleri ile ilgili çalışmalara sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Her gün yeni lif modellerini sitemizde paylaşıyorum. 2016 en güzel lif modellerini yine lif modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yeni lif modeli yapılışları ile ilgili çalışmaları da yine kendin yap ve evde nasıl yapılır kategorilerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde üç bacaklı lif örneği yapımını anlatan çalışmalar ise şöyle ;

uc-bacakli-lif-modeli-nasil-yapilir

uc-bacakli-lif-modeli-yapilisi

 
 

uc-bacakli-lif-ornegi

uc-bacakli-lif-ornegi-nasil-yapilir

Üç bacaklı lif örneği yapılışı ile ilgili anlatımlı videolar ise aşağıdadır. Yapmayı düşündüğünüz üç bacaklı lif için bilgileri videodan alabilir ve sizde kolaylıkla kendinize bu lif örneğinden yapabilirsiniz. Daha önceden yaptığınız lif modellerini bize gönderin paylaşalım. Bu yazımızın altına çalışmalarınız ile ilgili yorumlar yazabilirsiniz.

 

Yaptığınız çalışmaları bize gönderin. Yazımıza yorum yapmayı da unutmayın.

Fibre 3 pattes – 3-legged fiber – 3-legged Faser

 

Kolay Tığ İşi Çiçekli Lif Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet fleur, crochet flower ve evde kolay tığ işi çiçekli lif yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir