El Kuklası Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Evde Kolay El Kuklası Nasıl Yapılır?

En güzel animasyon malzemelerinden birisi olan ve birçok kişi tarafından sevilen el kuklaları nasıl yapılır? bununla ilgili hazırladığımız bu yazıda sizlere el kuklasının nasıl yapıldığını gösteren video paylaşacağız. Eğer el kuklalarına karşı ilginiz varsa, bu yazımız tam size göre… evde kolay el kuklası nasıl yapılır? diyorsanız paylaşacağım anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz.

El kuklası ile çocuklarınızı oynatabilir, onları güldürebilirsiniz. El kuklası ile komik ortamlar oluşturabilir ve arkadaşlarınızı da eğlendirebilirsiniz. El kuklası olarak görünümünü istediğiniz gibi kendiniz belirleyebilirsiniz. Önemli olan el kuklasının izleyiciler tarafından beğenilmesidir. Çünkü bazı el kuklaları amacı dışında görüntüsü veya benzememesi nedeniyle izleyenler tarafından da fazla ilgiyle karşılanmayabilir.

 

 

evde-el-kuklasi-yapimi

evde-el-kuklasi-yapimi

El kuklası nasıl yapılır? bununla ilgili video :

Örgü ile yapılan parmak kukla örneği ise bu videoda :

Videoları izleyerek sizde kendinize en güzel ve eğlenceli el kuklaları yapabilirsiniz. El kuklaları çocuklarınızın en çok seveceği ve eğleneceği oyunlar arasında da ilk sırayı alacaktır.

marionnettes – hand puppets – Handpuppen

 

 

Daha önce paylaştığımız Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir