El Sokularak Kullanılan Lif Modelleri Resimli

 

 

0

 

El Sokularak Kullanılan Lif Modelleri Resimli

Elimize geçirerek kullandığımız lif modellerini bu başlık altında topladık. Sizlere eski ve yeni birçok el sokularak kullanılan lif modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Farklı lif modelleri gördüğümde hemen yeni bir konu açıp sizlere paylaşım yapasım geliyor.

Çünkü değişik lif örnekleri gördüğümde mutlu oluyorum. Bu yazımda sizlere birbirinden farklı ve güzel el sokularak kullanılan lif modellerini paylaştım. Örnek resimlerin en altında birde nasıl yapıldığıyla ilgili güzelde anlatımlı videoları bulacaksınız.

Bu tür çalışmaları olabildiğince fazla paylaşmaya çalışıyorum. Hatta yapılışlarını gösteren anlatımlı resim ve anlatımlı videoları da yine paylaşmaya çalışıyorum.

 

 

Evde sizde bu tür lifler yapıyorsanız? mutlaka bize iletin ve sizin isminizle sitemizde lif modelleri kategorisinde paylaşalım. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür farklı lif modelleri yaparak ailelerine ek kazanç sağlayabilirler. Değişik lif modellerini sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz.

El Sokularak Kullanılan Lif Modeli Yapılış Videosu :

home-made fibers – fibres faits maison – hausgemachten Fasern

Daha önce paylaştığımız Evde Dondurma Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir