El Yapımı Ayna Nasıl Yapılır? Plastik Kaşıklardan Ayna Yapılışı


El Yapımı Ayna Nasıl Yapılır? Plastik Kaşıklardan Ayna Yapılışı

Evinizde şahane şık salon aynaları yapabilirsiniz. Bunun için size gerekli olan malzemeler plastik kaşık, yapıştırıcı ve hangi renkte olmasını istiyorsanız o renk boya. Çok kolay bir şekilde evinizi değiştirecek aynalar yapabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan ayna yapmak için paylaştığımız çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışma kolayca yapılabilmektedir. Kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Evde kolay ayna yapmak veya benzer ayna çalışmaları arıyorsanız sitemizdeki diğer çalışmalar ve projeler bu içeriğin altından karşınıza çıkacaktır. Onlar da çok güzel ve eğlenceli çalışmalar olduklarını söyleyebilirim. Kolay gelsin.

Spiegel Plastiklöffel – mirror plastic spoon – miroir cuillère en plastique – spejl plastikske – colher de plástico espelho – cucchiaio di plastica specchio

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*