El Yapımı Ayna Nasıl Yapılır? Plastik Kaşıklardan Ayna Yapılışı

 

 

0

 

El Yapımı Ayna Nasıl Yapılır? Plastik Kaşıklardan Ayna Yapılışı

Evinizde şahane şık salon aynaları yapabilirsiniz. Bunun için size gerekli olan malzemeler plastik kaşık, yapıştırıcı ve hangi renkte olmasını istiyorsanız o renk boya. Çok kolay bir şekilde evinizi değiştirecek aynalar yapabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan ayna yapmak için paylaştığımız çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışma kolayca yapılabilmektedir. Kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.

 

 

Evde kolay ayna yapmak veya benzer ayna çalışmaları arıyorsanız sitemizdeki diğer çalışmalar ve projeler bu içeriğin altından karşınıza çıkacaktır. Onlar da çok güzel ve eğlenceli çalışmalar olduklarını söyleyebilirim. Kolay gelsin.

Spiegel Plastiklöffel – mirror plastic spoon – miroir cuillère en plastique – spejl plastikske – colher de plástico espelho – cucchiaio di plastica specchio

 

Daha önce paylaştığımız Eski Tahta Paletlerden Yapılan Çalışmalar başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir