El Yapımı Kumaş Çiçek – Resimli Anlatım

 

 

0

 

El Yapımı Kumaş Çiçek – Resimli Anlatım

Kumaştan yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekliyorum. Uzun zamandır kumaştan yapılan projeleri eklemeyi bırakmıştım. Fakat kumaştan yapılan birçok farklı çalışmayı sitemizde yer alan kumaş kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımda sizlere el yapımı kumaş çiçek yapımını anlatan çok güzel resimli anlatımlar paylaşacağım. Sizde resimli anlatımlardan yararlanarak evinizdeki artık kumaş parçalarını değerlendirebilirsiniz.

 

 

Kumaş çiçek figürleri yapabilir ve çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın yapılışını gösteren resimlerden adımları takip edin ve sizde atık kumaş parçacıklarından harika küçük kumaş çiçekler yapın. Kumaştan çiçek yapımı ile ilgili diğer çalışmalar bu yazımın sonundaki bağlantılarda karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

source : http://handmade4all.com/clothes/12528-fabric-flowers-handmade-craft-ideas.html

Stoffblumen – fleurs en tissu – fabric flowers

 

Daha önce paylaştığımız Evde Deri Cep Telefonu Kılıfı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir