El Yapımı Kumaş Çiçek – Resimli Anlatım


El Yapımı Kumaş Çiçek – Resimli Anlatım

Kumaştan yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekliyorum. Uzun zamandır kumaştan yapılan projeleri eklemeyi bırakmıştım. Fakat kumaştan yapılan birçok farklı çalışmayı sitemizde yer alan kumaş kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımda sizlere el yapımı kumaş çiçek yapımını anlatan çok güzel resimli anlatımlar paylaşacağım. Sizde resimli anlatımlardan yararlanarak evinizdeki artık kumaş parçalarını değerlendirebilirsiniz.

Kumaş çiçek figürleri yapabilir ve çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın yapılışını gösteren resimlerden adımları takip edin ve sizde atık kumaş parçacıklarından harika küçük kumaş çiçekler yapın. Kumaştan çiçek yapımı ile ilgili diğer çalışmalar bu yazımın sonundaki bağlantılarda karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

source : http://handmade4all.com/clothes/12528-fabric-flowers-handmade-craft-ideas.html

Stoffblumen – fleurs en tissu – fabric flowers

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*