El Yapımı Tepsi

1x1.trans

El Yapımı Tepsi

Nişan ve söz gibi özel günlerde yüzüklerin içinde tutulacağı güzel bir tepsi yapmaya ne dersiniz? Bu güzel çalışma fimo hamurundan yapılıyor. Fimodan el yapımı tepsi yapmak için bu güzel çalışma işinize yarayacak.

Polimer kilden tepsi yapmak için alttaki adımları uygulayarak sizde kendinize özel desenleri olan tepsiler yapabilirsiniz. Hatta el yapımı kase çalışmaları da ortaya çıkarabilirsiniz.


Fimo hamurundan kase yapmak için altta paylaştığımız çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilir ve hemen yaptığınız kaseyi kullanmaya da başlayabilirsiniz. Anlatımdaki gibi kendinize özel kaseler yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Kolay gelsin.

handgefertigte Schale – handmade tray – plateau à la main – vassoio a mano – håndlavet bakke – bandeja hecha a mano

Pet Şişeden Penguen Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*