Emaye Banyo Küvetinden Dekoratif Projeler Resimli

 

 

0

 

Emaye Banyo Küvetinden Dekoratif Projeler Resimli

Hobi alanında yine yaratıcı çalışmaları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere emaye banyo küvetlerinizden nasıl harika dekoratif eşyalar yapabileceğinizi göstereceğiz. Evinize yeni bir küvet veya duşakabin aldıysanız, eski banyo küveti de boşa çıkmış olur.

Bu eski banyo küvetinden yapılanları sizlere bu yazımda paylaşmaya çalıştım. Emayo banyo küvetinden koltuk yapabilirsiniz. Altta yapılmış örnek resimlerden yararlanarak eski küvetten saksı, eski küvetten çiçeklik gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Emaye banyo küvetinden dekoratif projeleri altta paylaştım. Benzerlerini sizde evinize veya bahçenize yapabilirsiniz.

Eski banyo küvetinden çiçeklik yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evinizin dış dekorunda kullanacağınız banyo küvetinden koltuk veya çiçeklik gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere birçok alternatif çalışma paylaştım. Bunları inceleyerek sizde aynısını yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken eski küvetinizi temizlemek ve koltuk için kesmek, çiçeklik için içerisine toprak koyup çiçeklerinizi ekmek olacaktır. Yapımı kolay olan bu çalışmanın örnek resimleri ise şöyle ;

Emaye Banyo Küvetinden Dekoratif Projeler Resimli

emaye-banyo-kuvetinden-dekoratif-calismalar9

emaye-banyo-kuvetinden-dekoratif-calismalar8

emaye-banyo-kuvetinden-dekoratif-calismalar7

emaye-banyo-kuvetinden-dekoratif-calismalar6

emaye-banyo-kuvetinden-dekoratif-calismalar

 

 

emaye-banyo-kuvetinden-dekoratif-calismalar2

emaye-banyo-kuvetinden-dekoratif-calismalar3

emaye-banyo-kuvetinden-dekoratif-calismalar4

emaye-banyo-kuvetinden-dekoratif-calismalar5

emaye-banyo-kuvetinden-dekoratif-calismalar6

Emaye Banyo Küvetinden Dekoratif Projeler Resimli

Eski kullanmadığınız veya depoya kaldırdığınız emaye banyo küvetlerinizi gün yüzüne çıkartma vakti geldi. Artık onlardan bahçeniz için dekoratif süs eşyaları yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları dekorasyon bölümünde paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmaları sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz.

Eski emaye banyo küvetinden saksı yapabilir veya bahçenize küçük sera şeklinde de içerisine toprak koyup bir şeyler ekebilirsiniz. Hem size özel bir alan olmuş olur. Hem de çeşitli çiçekler yetiştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

ceux de l’ancienne baignoire – denen der alten Wanne – those of the old tub

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Kolye Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir