EMZİKLİ BEBEK LİFİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Emzikli-Bebek-Lifi

Kolay emzikli bebek lifi yapımı

Bebek hazırlıkları yapanlar için bugün farklı bir örgü işi göstermek istiyorum. Bebek hazırlıkları yapanlara bugün bir lif modeli göstermek istedim. Göstermek istediğim bu emzikli bebek lifi yapımı için sizlere videolu anlatımda sunmak istiyorum.

Sizlere sık sık yeni lif modelleri göstermeye çalışıyorum. Çeyizlik lif modelleri için daha önce gösterdiğim liflere göz atabilirsiniz. Bugün ise bebekler için çok şık yapımı da oldukça basit olan bir lif modeli göstermek istiyorum.

Bebek hazırlıkları yapanlar için daha çok yelek, ceket, patik, kazak gibi örgü işleri göstersem de bugün farklı bir el işi göstermek istedim. Bugün sizlere çok şık bir bebek lif modeli göstermek istedim. Klasik bir şekilde yapılan lif üzerine renkli ipler ile emzik modeli yapılmış ve bu şekilde lif modeli çok şık olmuş.

Emzikli bebek lif modeli yapımı için taban kısımda beyaz bir ana renk lif ipi kullanılmış. Emzik kısmı yapılırken ise yapacağınız bebeğin cinsiyetine göre mavi-pembe veya dilediğiniz farklı renkte bir ip kullanabilirsiniz. Bu şekilde dilediğiniz gibi bir lif yapabilirsiniz. Birde bunlar dışında emziğin uç kısmının yapımı için ise açık renk bir ip kullanılmış. Bu şekilde lif modeli çok şık olmuş.

Bebekler için hazırlık yaparken bu lifi yapabileceğiniz gibi yeni doğacak bebeği olanlara da bu lif modelini hazırlayıp hediye edebilirsiniz.

Emzikli bebek lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*