En çok tercih edilen el işleri iğne oyaları

 

 

0

 

Son zamanlarda evde boş vakti olan bayanların en çok tercih etmiş olduğu el işleri başında iğne oyaları yer alıyor. Bayanlar iğne oyaları ile birbirinden güzel el işleri yaparak çeyiz bohçalarına koyuyorlar. Bu işi ticaret olarak yapan da var. Hobi olarak kullanan bayan da var. İğne oyası seven bayanlar çok güzel el işleri yapmaktadır. Yazma kenarlarını, havlu kenarlarını, tülbentleri ve bir çok el işlerini iğne oyaları ile süslüyorlar. Sizinde iğnae oyasına ilginiz varsa şimdi sizlere bahsedeceğimiz site ile hiç bir yerde görmeyeceğiniz modellere ulaşacaksınız. Elisihobiler.com sitesinin iğne oyaları kategorisinde hem birbirinden güzel oya modelleri hemde anlatımlı iğne oyaları yer almaktadır. Havlu ve yazma kenarlarının iğne oyası ile nasıl süslendiği gösterilmektedir.

 

 

elisihobiler.com

iğne oyaları

Evde sizinde vaktiniz bolsa ve sıkılıyorsanız hobiler sitesini ziyaret ederek birbirinden güzel el işleri öğrenebilir ve sıkıntınızı giderebilirsiniz. Sitede kendin yap projeleri, örgüler, danteller, dekorasyon gibi bir çok kategori bulunmaktadır. Bir bayanın ilgilenmiş olduğu tüm kategoriler el işi hobiler sitesinde yer almaktadır. Çeyizlerin olmazsa olmazları arasında olan havluları da iğne oyası ile süslemek istiyorsanız yine tanıtmış olduğumuz sitedeki anlatımlı modellere bakabilirsiniz. Çok güzel havlular yapılışları ile beraber havlu kenarları kategorisinde yer almaktadır. Boş vaktim çok ne yapayım diye düşünüyorsanız bu siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Daha önce paylaştığımız LASTİKTEN İMİTASYON BİLEZİKLE KALİTELİ TAKI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir