En Güzel Çeyizlik El işleri Şiş Oyası Örnekleri

 

 

0

 

En Güzel Çeyizlik El işleri Şiş Oyası Örnekleri

Çeyizlik payaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. En son sizlere çeyizlik en güzel yatak örtüsü modellerini paylaşmıştım. 2016 yılına damgasını vuracak en güzel yatak odası modellerini paylaştıktan sonra sizlere bu yazımda ise yine çeyizlik paylaşımları üzerine güzel bir çalışma paylaşacağım. Özellikle yeni evlenecek çiftler için önemli olan bu yazımda paylaşacağım çalışma ise ; en güzel çeyizlik el işleri şiş oyası örnekleri…

 

 

20 adet çeyizlik el işleri şiş oyası örneklerini bu başlıkta sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Sitemizde tığ işi çalışmalara, yazma oyalarına ve birçok el işi örneklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Her gün sizlere farklı el işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Yine örgü işleri ile ilgileniyorsanız, sitemizde birçok farklı örgü modeli, örgü videoları, örgü dersleri de bulunmaktadır.

En güzel çeyizlik paylaşımları sitemizde her gün paylaşmaya devam ediyorum. Umarım beğenirsiniz. En güzel çeyizlik el işleri modellerini ve şiş oyası örneklerini bu başlıkta sizin için topladım. 20 adet en güzel çeyizlik el işleri örneklerini paylaşacağım bu başlıktaki çalışma ise şöyle ;

dowry – medgift – dot

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Krapon Kağıdından Gül Yapılışı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir