En Güzel Çocuk Odası Modelleri


en-guzel-cocuk-odasi-modelleri3-737x415

Değişik Çocuk Odası Örnekleri

Çocuklar okulları bitirdi. Onlara çok güzel bir çocuk odası takımı almayı mı düşünüyorsunuz? evet bu güzel modellere bir göz atın istedim. Ben de yakında yeğenlerime oda tasarlamak istedim. Hatta kendim yapmak istedim ama bunun için daha önceden hazır takımların olduğunu duyunca bir incelemek istedim.

Altta sizler için en güzel çocuk odası örneklerini bir araya getirmeye çalıştım. Tabi bunlar marka ve büyük paralara satılıyor olabilir. Ancak renklerinden veya şekillerinden yada tiplerinden benzerlerini bulup kullanabilirsiniz.


Aynılarını almak isterseniz de bazı mobilya markaları çocuklara özel üretimler yapıyor. Onları inceleyebilir veya parça parça da aynısını yapmaya çalışabilirsiniz. Hatta resimlerini bir marangoza gösterirseniz ana kalıplarını yaptırabilirsiniz.

Daha sonra renkleri bulup kumaşlarını veya üzerinin kaplamasını daha sonra kendini de yavaş yavaş yaptırabilirsiniz. Yada sadece renklerini kullanıp, diğer geri kalan her şeyi elinizdeki malzemelerden hazırlayabilirsiniz.

Çocuk odası takımları artık günümüzde moda ve büyük paralara satılması işte ekonomik olarak dar bütçeli ebeveynleri biraz zorluyor. Ama olsun yine de örnekleri görmek isteyenler için paylaşmış olduk. Kolay gelsin.

Evde Dolama Tel İle Bileklik Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*