En Güzel Lale Motifli Yeni Dantel Modelleri


lale-motifli-yeni-dantel-modelleri-737x415

Toplam 450 üzeri güzel motifli dantel modelleri buldum ve aralarında daha önce gördükleriniz de çıkabilir. Çeyizlik olan bu güzel modellerin şimdilik yapılışını veya tarifini bulamadım. Ama arıyorum. Sizler de evde dantel işliyorsanız ve değişik motifli danteller yapmak üzere iseniz mutlaka altta paylaştığım videoyu izleyin.

Yapımı kolay olan dantel çalışmalarını sitemizde resimli anlatım ve videolu tarif şeklinde bulabilirsiniz. Çeyizlik her zaman danteller göz bebeği olarak değerli kıldıklarımızdır. Bu yüzden alttaki modelleri görünce duygulanacak ve daha önce aynısını yaptıysanız şaşıracaksınız. Anlatımlı dantel işlerini sizde bizimle paylaşabilir ve sitemizde yayınlayabiliriz.

Değişik lale motifli dantel örnekleri

Anlatımlı dantel çalışmalarını her gördüğümde hemen öğrenmeye çalışıyorum. Öğrenemesem bile belki ihtiyacı olanlar olur veya benim gibi arıyordur diye not edip saklıyorum. Hatta bu bulduğum çalışmada lale motifli bir dünya örnek var. Hepsi de çok güzel ve seveceğiniz örneklerin altta bulunduğuna inanıyorum.


lale-motifli-yeni-dantel-modelleri
lale-motifli-yeni-dantel-modelleri

Lale desenli dantel masa örtüsü yapabilirsiniz. Yada çeyizlik olarak lale motifli danteller yapmak için fikir edinebilirsiniz. Birbirinden güzel ve değişik dantel işlemelerini yapıp satıyorsanız bize sosyal medya adresimizden ulaşabilir ve bize ulaştırabilirsiniz.

Değişik dantel masa örtüleri, dantel çeyizlik örnekler ve daha birçok benzer çalışmayı hemen bu yazımın altında bulacaksınız. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdilik sizlere veda ediyorum hanımlar. Kendinize çok iyi bakın.

kaynak : https://www.youtube.com/

Yeni Kurdeleli Atkı Modelleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*