EN KOLAY TIRNAK BAKIMI NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Tırnak süsleme çalışmalarının yanı sıra kolay tırnak bakımı nasıl yapılır? diyenler içinde bu gün güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde sizde tırnaklarınıza bakım yapıyorsanız veya tırnaklarınızı önemsiyorsanız, bu yazımdaki çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Bazen hayatın akışından sebep tırnaklarımızı ihmal edebilmekteyiz.

Ancak birisiyle tokalaşırken, yemek yerken, el işaretleri ile bir şeyleri anlatırken, kişilerin gözleri bazen tırnaklarımıza takılabilir.

Bu yüzden tırnaklar oldukça önemli olup, birçok insan kişilik analizi yaparken el kol hareketleri gibi tırnaklara da çokça baktıklarını söyleyebilirim.

 

 

Bu yüzden sizde evinizde tırnaklarınıza bakım yapabilirsiniz. Paylaştığım çalışmada da basit bir şekilde kolay tırnak bakımı gösterilmiş.

Resimli anlatımdaki gibi sizde tırnaklarınıza günlük rutin bakım yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

en-kolay-tirnak-bakimi-nasil-yapilir

source

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI YAPRAK OYASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir