ERKEK ÇOCUKLAR İÇİN REGLAN KOLLU KAZAK MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile yapılan erkek çocuklar için kazak modeli

Bugün sizlere erkek çocuklar için yapabileceğiniz çok şık bir kazak modeli göstermek istiyorum. Şiş örgüsü ile yapılan bu kazak modeli her yaştan erkek çocuklar için yapabileceğiniz bir model. Kazağın detaylı yapım aşamasını videolu anlatım olarak size sunacağım.

Erkek çocuklar için reglan kollu kazak modeli basit şiş örgüsü teknikleri ile yapılmış olan bir model. Şiş örgüsü yapmayı bilen herkes bu kazağı yapabilir. Bilmeyenler ise buradaki videoyu takip ederek bu şık kazak modelini yapabilir.

Kazak yapımında 2 yumak düz renk ip kullanılırken 1 yumakta kırçıllı bir ip kullanılmış. Burada iki renk arasında çok güzel bir uyum yakalanmış. Bu kazak modelini dilerseniz kız çocuklar için de yapabilirsiniz. Kız çocuklarına uygun renkler tercih ettiğiniz zaman çok şık bir kazak modeli ortaya çıkacaktır.

Erkek çocuk kazak modeli için ön kısımda küçük bir cep detaylı süsleme yapılmış. Yaka kısmı ise boğazlı olacak şekilde yapılmış ve buradan da bir ip geçirilmiş. Bu şekilde hoş bir görüntü oluşmuş. Kollarda ise reglan kol modeli yapılarak kazağa ayrı bir hava katılmış.

Burada gördüğünüz kazak modeli aslında her yaş için uygun bir kazak modeli diyebiliriz. Buradaki detaylı yapım aşamasını öğrendiğiniz zaman bu kazağı dilediğiniz büyüklüklerde yapabilirsiniz. Video içerisinde kazağın yapım aşamaları detaylı bir şekilde açıklandığı için zorlanmadan bu kazağı yapabilirsiniz.

Erkek çocuk reglan kollu kazak modeli yapımı  için aşağıdkai videoyu takip edbeilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=4L6Chgin8os

videonun alındığı kaynak: httpss://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ERKEK ÇOCUKLAR İÇİN REGLAN KOLLU KAZAK MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    ERKEK ÇOCUKLAR İÇİN REGLAN KOLLU KAZAK MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ERKEK ÇOCUKLAR İÇİN REGLAN KOLLU KAZAK MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.