Erkeklerde Uzun Saç Bakımı


erkeklerde-uzun-sac-bakimi6-737x415

Erkeklerde Uzun Saç Bakımı

Bayanlar gibi erkeklerde de uzun saç modası günümüzde çokça görülmekte… Birçok erkek uzun saçlarının bakımını yapmakta da zorlanmakta… Bu yazımızda sizlere erkeklerde uzun saç bakımı nasıl yapılır? uzun saç bakımı ile ilgili detaylı anlatımlar sunacağız.

Bu sayede uzun saç bakımı için yardıma ihtiyacı olanlara da çözüm sunmuş olacağız. Erkeklerde uzun saçların bakımı için bu yazımızda paylaşacağımız videoları izleyerek bilgi edinebilirsiniz. 2016 erkeklerde uzun saç modası artık herkesin tercihi ve moda öncüsü oldu.


Günümüzde artık uzun saç kadınlara ne kadar çok yakıştığını bildiğimiz gibi yine uzun saç yakışan erkekler de var. Ancak bazı erkeklere yakışmadığını da söyleyebiliriz. Altta kendinize yakışacağını düşündüğünüz modeli inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

männliche lange Haarpflege – male long hair care – Soins de longue masculine de cheveux – maschio cura i capelli lunghi – masculino cuidados com o cabelo longo – mandlige langt hår pleje

Keçeden Kelebek Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Erkeklerde Uzun Saç Bakımı

  1. uzun saçlarım vardı bakımı oldukça zordu. kaşındırıyor, sürekli bakım istiyordu. ancak kestirdim. fakat kestirmeden önce bu makalenizi görseydim. kesmez bu videolardan yararlanmak isterdim doğrusu… ama teşekkürler bu güzel paylaşım için. erkeklerde uzun saç bakımı gerçekten çok zor…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*