Erkeklerde Uzun Saç Bakımı

 

 

1

 

Erkeklerde Uzun Saç Bakımı

Bayanlar gibi erkeklerde de uzun saç modası günümüzde çokça görülmekte… Birçok erkek uzun saçlarının bakımını yapmakta da zorlanmakta… Bu yazımızda sizlere erkeklerde uzun saç bakımı nasıl yapılır? uzun saç bakımı ile ilgili detaylı anlatımlar sunacağız.

Bu sayede uzun saç bakımı için yardıma ihtiyacı olanlara da çözüm sunmuş olacağız. Erkeklerde uzun saçların bakımı için bu yazımızda paylaşacağımız videoları izleyerek bilgi edinebilirsiniz. 2016 erkeklerde uzun saç modası artık herkesin tercihi ve moda öncüsü oldu.

Günümüzde artık uzun saç kadınlara ne kadar çok yakıştığını bildiğimiz gibi yine uzun saç yakışan erkekler de var. Ancak bazı erkeklere yakışmadığını da söyleyebiliriz. Altta kendinize yakışacağını düşündüğünüz modeli inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

 

männliche lange Haarpflege – male long hair care – Soins de longue masculine de cheveux – maschio cura i capelli lunghi – masculino cuidados com o cabelo longo – mandlige langt hår pleje

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kelebek Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. cüneyt akkebir dedi ki:

    uzun saçlarım vardı bakımı oldukça zordu. kaşındırıyor, sürekli bakım istiyordu. ancak kestirdim. fakat kestirmeden önce bu makalenizi görseydim. kesmez bu videolardan yararlanmak isterdim doğrusu… ama teşekkürler bu güzel paylaşım için. erkeklerde uzun saç bakımı gerçekten çok zor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir