ESKİ AHŞAP SANDIKTAN YENİ KOMİDİN YAPMAK

 

 

0

 

Eski ahşap sandıktan yeni komidin yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde anlatımdan yararlanarak eski sandıkları yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum. Hem kolay bir şekilde eskileri değerlendirmiş oluyorsunuz. Hem de eskileri atmamış ve anılarınızı süpürmemiş oluyorsunuz.

Eski ahşap sandıktan neler yapılır? diyenlerde bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Yapımını adım adım gösterilen çalışma da ek malzemelere ihtiyacınız olabilir.

Tekerlek, sprey boya, kumaş ve benzeri malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Benzer çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirebilir ve dekorunuza ek eşyalara sahip olabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar sayesinde hem spor yapmış oluyorsunuz. Hem evde keyifli zaman geçirmiş oluyorsunuz. Hem de eski eşyanızı yepyeni bir eşyaya dönüştürüyorsunuz. Şimdi çalışmanın resimli anlatımı ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

eski-ahsap-sandiktan-yeni-komidin-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir