Eski Ahşap Sehpadan Köpek Evi Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

2

 

Eski Ahşap Sehpadan Köpek Evi Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde ev hayvanları bakıyorsanız ve kediniz ile köpeğiniz için güzel bir köşe yapmayı düşünüyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evinizde bulunan eski ahşap sehpalarınızı atmak veya onları kırmak yerine onları çok güzel kedi evine veya köpek evine çevirebilirsiniz. Sevimli dostlarımız için onlara ahşaptan döşek yapabilir ve rahat etmelerini sağlayabilirsiniz.

 

 

Eski ahşap sehpadan köpek evi yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmayı siz kedileriniz içinde kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizdeki eski ahşap sehpaları kullanarak yapabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay olduğu için resimli anlatımlarda detaylı olarak ne yapılması gerektiği anlatılmıştır. Resimli anlatımı takip edin ve sizde bu güzel çalışmayı yapın.

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-repurpose-an-old-chair-into-a-dog-bed/

Holzstativ Bewertung – wooden tripod evaluation – l’évaluation de trépied en bois

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Çoraptan Oyuncak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Nuray dedi ki:

    Ellerinize saglik

  2. Nuray dedi ki:

    teşekkür ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir