ESKİ ARABA JANTINDAN MERMER DESENLİ SAKSI YAPMAK

 

 

0

 

Evinizin bahçesi varsa ve arabanızdan çıkan jantını atmamış, deponuzda saklıyorsanız, bu yazımdaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Eski araba jantından mermer desenli saksı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ki adımları takip ederek aynısından sizde yapabilirsiniz.

Bahçenize çok yakışacak olan bu güzel çalışmayı resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Jantı boyadıktan sonra üzerine mermer süsü ilave edebilirsiniz.

İsterseniz renkli olarak jantı saksıya dönüştürebilirsiniz. Bu güzel değerlendirme çalışmasına benzer çalışmaları sitemizde yer alan geri dönüşüm ve değerlendirme kategorilerinde daha farklılarına ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı olarak detaylarından yararlanacağınız eski janttan saksı yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

eski-araba-jantindan-mermer-desenli-cicek-saksisi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-3182.html

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ TOKA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir