Eski Araba Lastiğinden Salıncak Yapımı – Resimli Anlatım

eski-araba-lastiginden-salincak-yapimi5-360x415

Eski Araba Lastiğinden Salıncak Yapımı – Resimli Anlatım

Arabanız varsa ve eskiyen lastikleri depoya kaldırıyor yada atıyorsanız atmayın. Çünkü onları kullanarak çocuklarınız için harika salıncaklar yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımda eski bir lastiğin nasıl şahane ve eğlenceli bir salıncağa dönüştüğünü görebilirsiniz. Bu keyifli çalışma sayesinde sizde eski araba lastiğinden salıncak yapımını öğrenebilir ve çocuklarınızı mutlu edecek bu güzel salıncaktan yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizin bahçesine mutlaka yapmalısınız. Hem dekoratif anlamda güzel gözükecektir. Hem de evinize gelen misafirlerinizin çocukları çok eğlenecekler. Eski bir lastik, bir takım zincir ve boya başka hiçbir şey gerekmiyor. Örnek resimdeki çalışmanın aynısını da yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı karikatür çizebilir ve salıncağı farklılaştırabilirsiniz.

source : http://janiszettel.blogspot.com.au/2010/06/were-swingin-group.html

Reifen-Schaukel – balançoire – tire swing

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*