Eski Araba Lastiğinden Salıncak Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Araba Lastiğinden Salıncak Yapımı – Resimli Anlatım

Arabanız varsa ve eskiyen lastikleri depoya kaldırıyor yada atıyorsanız atmayın. Çünkü onları kullanarak çocuklarınız için harika salıncaklar yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımda eski bir lastiğin nasıl şahane ve eğlenceli bir salıncağa dönüştüğünü görebilirsiniz. Bu keyifli çalışma sayesinde sizde eski araba lastiğinden salıncak yapımını öğrenebilir ve çocuklarınızı mutlu edecek bu güzel salıncaktan yapabilirsiniz.

 

 

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizin bahçesine mutlaka yapmalısınız. Hem dekoratif anlamda güzel gözükecektir. Hem de evinize gelen misafirlerinizin çocukları çok eğlenecekler. Eski bir lastik, bir takım zincir ve boya başka hiçbir şey gerekmiyor. Örnek resimdeki çalışmanın aynısını da yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı karikatür çizebilir ve salıncağı farklılaştırabilirsiniz.

source : http://janiszettel.blogspot.com.au/2010/06/were-swingin-group.html

Reifen-Schaukel – balançoire – tire swing

 

 

Daha önce paylaştığımız Çocuklar İçin 30 Çılgın Oyun Projesi başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir