Eski Bebek Beşiğinden Neler Yapılır?

 

 

2

 

Eski Bebek Beşiğinden Neler Yapılır?

Evinizde işe yaramayan ve boşta olan eski beşiklerinizi değerlendirebilirsiniz. Sizlere seçmiş olduğumuz geri dönüşüm çalışmalarını inceleyebilir ve sizde evinizde eski beşikler varsa, bunları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Gerçekten işe yarayan eşyalara dönüşebiliyorlar.

 

 

Evinizde eskiden kalma bebek beşiği varsa, onu değerlendirmek için bu fikirlerden yararlanabilirsiniz. Eski bebek beşiğinden neler yapılır demeyin. Gerçekten işe yarayan eşyalara dönüştürülebildiklerini gördüğünüzde şaşıracaksınız. Sizde evinizdeki eski bebek beşiğini değerlendirebilirsiniz. Bende ilk gördüğümde şaşırdığım çalışmalar oldu. Sizde şaşıracak ve hatta nasıl olur ya? tepkisi de verebilirsiniz. Kolay gelsin.

Recycling von Kinderbett – recycling of baby crib – recyclage de lit bébé – riciclaggio di culla – reciclagem de berço do bebê – genbrug af barneseng

 

 

Daha önce paylaştığımız Erkek Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Chelsea dedi ki:

    This is one awesome blog.Thanks Again.

  2. Nuray dedi ki:

    thank you chelsea

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir