Eski Buzdolabından Ahşap Derin Dondurucu Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda paylaştığım çalışma hem güzel hem de mantıklı olduğunu söyleyebilirim. Eski buzdolabından ahşap derin dondurucu yapmak için paylaştığım örnek çalışmada aşama aşama yapılışı gösterilmiyor. Fakat fikir olarak paylaştığım bu çalışma sayesinde sizde eskiyen ve atmayı düşündüğünüz buzdolabınızı bu şekilde dondurucuya dönüştürebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay ve pratik olduğu gözüküyor. Buzdolabını ters çevirip yatırmanız gerekiyor. Hemen üstüne ahşaptan kaplama şeklinde buzdolabını kapatabilirsiniz. Sadece kapak kısımlarını ahşaptan yine kapak yaparak çok güzel bir ahşaptan dondurucu yapabilirsiniz.

Eski buzdolabından ahşap derin dondurucu yapmak için paylaştığım resimli anlatımda hem öncesi hem de sonrası bulunuyor. Bu sayede sizde evde eski buzdolabınızı güzel görünüme sahip ahşap derin dondurucu yapabilirsiniz. Şimdi sizleri ahşap derin dondurucu yapmak için değerlendirme projesi olarak resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

eski-buzdolabindan-ahsap-derin-dondurucu-yapmak

Son karede gördüğünüz gibi eski buzdolabı şık bir ahşap derin dondurucuya dönüşmüş. Bu çalışmayı yapıp dondurma satıcılığı bile yapabilirsiniz. Eğer işyerinizin önü müsaitse bu tür bir çalışma ile ek iş olarak kendinize dondurma satıcılığı da yapabilirsiniz.

Bu tür değerlendirme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Sizde bu tür fikirlerle kendinize yeni iş imkanları yaratabilirsiniz. Ek iş olarak bu projeyi değerlendirebilirsiniz. Yada yazlığınız veya köyünüz varsa bu eski buzdolabını değerlendirme çalışmasından yararlanarak derin dondurucu sahibi olabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.listotic.com/unusual-furniture-hacks/9/

 

Daha önce paylaştığımız Bahçeye Süs Havuzu Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir