Eski Çoraplardan Oyuncak Yapımı


eski-coraplardan-oyuncak-yapimi-737x415

Eski Çoraplardan Oyuncak Yap

Eski çoraplarınızı atmayın. Onlardan şahane ve güzel oyuncaklar yapacağız. Bu yazımızda da yine sizlere çoraptan oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar sunacağız. Evde eski çorapları en iyi değerlendirme şekli onları bir şeye dönüştürmektir. Bu sayede atmaya kıyamadığınız ve kullanmadığınız çoraplardan oyuncak yapabilirsiniz.

Onları değişik oyuncak bebek, oyuncak hayvan figürlerine veya sevimli şirin oyuncaklara dönüştürerek çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı da zorlanmadan yapacağınızı söylemek isterim.


Anlatımlı çorap oyuncak dönüşümleri ve çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Adım adım çoraptan oyuncak yapmak veya değişik çalışmaları sitemizde bulup, öğrenerek hemen yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-coraplardan-oyuncak-yapimi

Eski Çoraptan Zürafa Oyuncağı Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Eski Çoraplardan Oyuncak Yapımı

  1. paylaşımınız için teşekkür ederim baya ilgi çekici bir konu olmuş merakla tamamını okudum video da ayrı güzel olmuş :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*