Eski Çoraplardan Oyuncak Yapımı

 

 

1

 

Eski Çoraplardan Oyuncak Yap

Eski çoraplarınızı atmayın. Onlardan şahane ve güzel oyuncaklar yapacağız. Bu yazımızda da yine sizlere çoraptan oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar sunacağız. Evde eski çorapları en iyi değerlendirme şekli onları bir şeye dönüştürmektir. Bu sayede atmaya kıyamadığınız ve kullanmadığınız çoraplardan oyuncak yapabilirsiniz.

Onları değişik oyuncak bebek, oyuncak hayvan figürlerine veya sevimli şirin oyuncaklara dönüştürerek çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı da zorlanmadan yapacağınızı söylemek isterim.

 

 

Anlatımlı çorap oyuncak dönüşümleri ve çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Adım adım çoraptan oyuncak yapmak veya değişik çalışmaları sitemizde bulup, öğrenerek hemen yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-coraplardan-oyuncak-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Çoraptan Zürafa Oyuncağı Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. nuran dedi ki:

    paylaşımınız için teşekkür ederim baya ilgi çekici bir konu olmuş merakla tamamını okudum video da ayrı güzel olmuş :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir