Eski Çoraptan Balık Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Çoraptan Balık Yapımı Resimli Anlatım

Eski çoraplarınızı atmayın. Onları kullanarak harika oyuncak balıklar yapabilirsiniz. Nette gezinirken, 10marifet.org sitesinde karşılaştığım güzel bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim. Bu çalışmada yapan kişi eski çoraptan balık yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşmış.

Sizlerde bu fikirden yola çıkarak, eski çoraptan balık yapılışı anlatımından yararlanabilir ve eski çoraplarınızdan oyuncak balık figürü yapabilirsiniz. Kolay yapımı sayesinde kısa sürede eski çoraptan balık oyuncağı yapabileceksiniz.

 

 

poissons de vieilles chaussettes – fish from old socks – Fisch aus alten Socken – fisk fra gamle sokker – peixe de meias velhas – pesce da vecchi calzini – pescado de calcetines viejos – pește din șosete vechi – ψάρια από παλιές κάλτσες

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Çoraptan Sevimli Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir