Eski Çoraptan Balık Yapımı Resimli Anlatım


eski-coraptan-balik-yapilisi18

Eski Çoraptan Balık Yapımı Resimli Anlatım

Eski çoraplarınızı atmayın. Onları kullanarak harika oyuncak balıklar yapabilirsiniz. Nette gezinirken, 10marifet.org sitesinde karşılaştığım güzel bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim. Bu çalışmada yapan kişi eski çoraptan balık yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşmış.


Sizlerde bu fikirden yola çıkarak, eski çoraptan balık yapılışı anlatımından yararlanabilir ve eski çoraplarınızdan oyuncak balık figürü yapabilirsiniz. Kolay yapımı sayesinde kısa sürede eski çoraptan balık oyuncağı yapabileceksiniz.

poissons de vieilles chaussettes – fish from old socks – Fisch aus alten Socken – fisk fra gamle sokker – peixe de meias velhas – pesce da vecchi calzini – pescado de calcetines viejos – pește din șosete vechi – ψάρια από παλιές κάλτσες

Eski Çoraptan Sevimli Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*