ESKİ ÇORAPTAN ÇİM ADAM KİRPİ YAPMAK

 

 

0

 

Eski çoraptan çim adam kirpi yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapabileceğiniz çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneririm. Bu güzel kendin yap çalışmasını eski çoraptan yapabilirsiniz.

Daha önceden tül çoraptan çim adam yapmak için bir takım çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştık. Sitemizde onlara da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı kolay çim adam yapımıyla alakalı çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay yapılan çim adam oyuncak veya süs çalışmaları ile çocuklarınızla birlikte de güzel etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz.

Eski çoraptan çim adam yapmak için paylaştığım çalışma kirpi şeklinde yapılmış. Hem oyuncak görünümü var. Hem de suladığınızda büyüyen oyuncak kirpi çalışması yapmış olacaksınız.

 

 

Çocuklarınızla birlikte bu güzel kirpi oyuncak çalışmasını mutlaka yapmalısınız. Eski çoraptan çim adam yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

source

eski-coraptan-cim-adam-kirpi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY TIRNAK BOYAMA ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir