ESKİ ÇORAPTAN ÇİM ADAM KİRPİ YAPMAK

1x1.trans

Eski çoraptan çim adam kirpi yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapabileceğiniz çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneririm. Bu güzel kendin yap çalışmasını eski çoraptan yapabilirsiniz.

Daha önceden tül çoraptan çim adam yapmak için bir takım çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştık. Sitemizde onlara da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı kolay çim adam yapımıyla alakalı çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay yapılan çim adam oyuncak veya süs çalışmaları ile çocuklarınızla birlikte de güzel etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz.

Eski çoraptan çim adam yapmak için paylaştığım çalışma kirpi şeklinde yapılmış. Hem oyuncak görünümü var. Hem de suladığınızda büyüyen oyuncak kirpi çalışması yapmış olacaksınız.


Çocuklarınızla birlikte bu güzel kirpi oyuncak çalışmasını mutlaka yapmalısınız. Eski çoraptan çim adam yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

source

eski-coraptan-cim-adam-kirpi-yapmak

KOLAY TIRNAK BOYAMA ÖRNEĞİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*