Eski Çoraptan Kolay Oyuncak Yapılışı

eski-coraptan-kolay-oyuncak-yapilisi-737x415

Eski Çoraptan Kolay Oyuncak Yap

Eski çoraplarınızı kullanarak çok şirin ve eğlenceli oyuncaklar yapabilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere eski çoraplarınızı kullanarak kolay oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Eski çorapları değerlendirme veya eski çoraptan oyuncak yapma fikirleri arıyorsanız benzer projeler hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyerek birbirinden güzel oyuncak yapımı çalışmalarını öğrenebilir ve kendinizde deneyebilirsiniz. Çocuklarınızla yaparak onlara tasarrufu ve eskileri atmamayı, onları değerlendirmeyi de aşılamış olursunuz. Bu tür çalışmaları oldum olası sevmişimdir. Kolay gelsin.

eski-coraptan-kolay-oyuncak-yapilisi

Konstruktionsspielzeug aus alten Socken – construction toys from old socks – jouets de construction de vieilles chaussettes – konstruktionslegetøj fra gamle sokker – brinquedos da construção de meias velhas – giochi di costruzione da vecchi calzini

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*