ESKİ ÇORAPTAN KÖPEK MONTU YAPMAK


eski-coraptan-kopek-montu-yapmak-564x415

Köpeklerimize evimizde geri dönüşüm olarak değerlendirebileceğimiz eski eşyalarımızla yesyeni elbiseler veya kıyafetler yapabiliriz.

Bir önceki yazımda da sizlere eski bebek tulumundan köpek elbisesi yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaşmıştım.

Bu yazımda ise eski çoraptan köpek montu yapmak için güzel ve detaylı anlatıma sahip örnek resimler paylaştım. Evinde kedi veya köpek besleyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da hem eski çoraplarınızı değerlendirmiş oluyorsunuz.

Hem de eski çoraptan köpek elbisesi yapmış oluyorsunuz. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve çorabı neresinden keseceğiniz adım adım gösterilmiş.

Yapmanız gereken kullanmadığınız kalın bir çorabı makas ile kestikten sonra iğne iplikle ve lastik kullanarak daha kullanışlı bir hale getirmek.


Daha sonra sevdiğiniz yol arkadaşınıza giydirmek. Hem üşümemiş olurlar. Hem de şık bir görünüme sahip olurlar. Sizde evinizde kullanmadığınız eski çorapları değerlendirmelisiniz.

Şimdi sizleri eski çoraptan köpek montu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-coraptan-kopek-montu-yapmak

source : http://diyready.com/diy-dog-clothes-and-coats/

ESKİ BEBEK TULUMUNDAN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*