ESKİ ÇORAPTAN KÖPEK MONTU YAPMAK

 

 

0

 

Köpeklerimize evimizde geri dönüşüm olarak değerlendirebileceğimiz eski eşyalarımızla yesyeni elbiseler veya kıyafetler yapabiliriz.

Bir önceki yazımda da sizlere eski bebek tulumundan köpek elbisesi yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaşmıştım.

Bu yazımda ise eski çoraptan köpek montu yapmak için güzel ve detaylı anlatıma sahip örnek resimler paylaştım. Evinde kedi veya köpek besleyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da hem eski çoraplarınızı değerlendirmiş oluyorsunuz.

Hem de eski çoraptan köpek elbisesi yapmış oluyorsunuz. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve çorabı neresinden keseceğiniz adım adım gösterilmiş.

Yapmanız gereken kullanmadığınız kalın bir çorabı makas ile kestikten sonra iğne iplikle ve lastik kullanarak daha kullanışlı bir hale getirmek.

 

 

Daha sonra sevdiğiniz yol arkadaşınıza giydirmek. Hem üşümemiş olurlar. Hem de şık bir görünüme sahip olurlar. Sizde evinizde kullanmadığınız eski çorapları değerlendirmelisiniz.

Şimdi sizleri eski çoraptan köpek montu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-coraptan-kopek-montu-yapmak

source : http://diyready.com/diy-dog-clothes-and-coats/

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ BEBEK TULUMUNDAN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir