ESKİ ÇORAPTAN MİNYATÜR TAVŞAN YAPMAK

 

 

2

 

Eski çoraptan minyatür tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği harfiyen belirtilmiş. Tek yapmanız gereken rengi ne olursa olsun eski çorabınızı alıp, makas türü malzemeleri temin etmek.

Daha sonra altta paylaştığımız çalışmayı kısa sürede yapmak ve çocuklarınıza yeni güzel bir oyuncak oluşturmak. Bu güzel çalışmayı dekoratif süs olarak da evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmasını zorlanmadan kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum.

Anlatımlı oyuncak tavşan çalışması sayesinde sizde çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Yeni oyuncak alamadığınız çocuklarınıza bu tür değerlendirme projeleri ile çok güzel oyuncaklar oluşturabilirsiniz. Yapımı kolay ve bozulsa bile tekrar aynısından yapabileceğiniz kolay oyuncak çalışmaları olduklarını söyleyebilirim.

Bu tür oyuncak çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemenizi de öneriyorum. Hem yapımı kolay oyuncaklar, hem de sağlıklı oyuncak çalışmaları ile çocuklarınızı mutlu etmiş olursunuz.

 

 

Değişik oyuncak çalışmalarını sitemizde bolca bulabilir ve bu yazımızın altındaki benzer oyuncak çalışmalarına da göz atmanızı öneririz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-minyatur-tavsan-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KALP ŞEKLİNDE KİTAP AYRACI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. ankara shuttle dedi ki:

    Muhteşem ! güzel bir hayal gücü bunu yapabilir . gayet güzel bir etkinlik

  2. kartvizit dedi ki:

    Gerçekten güzellermiş elinize sağlık..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir