ESKİ ÇORAPTAN MİNYATÜR TAVŞAN YAPMAK

1x1.trans

Eski çoraptan minyatür tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği harfiyen belirtilmiş. Tek yapmanız gereken rengi ne olursa olsun eski çorabınızı alıp, makas türü malzemeleri temin etmek.

Daha sonra altta paylaştığımız çalışmayı kısa sürede yapmak ve çocuklarınıza yeni güzel bir oyuncak oluşturmak. Bu güzel çalışmayı dekoratif süs olarak da evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmasını zorlanmadan kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum.

Anlatımlı oyuncak tavşan çalışması sayesinde sizde çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Yeni oyuncak alamadığınız çocuklarınıza bu tür değerlendirme projeleri ile çok güzel oyuncaklar oluşturabilirsiniz. Yapımı kolay ve bozulsa bile tekrar aynısından yapabileceğiniz kolay oyuncak çalışmaları olduklarını söyleyebilirim.


Bu tür oyuncak çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemenizi de öneriyorum. Hem yapımı kolay oyuncaklar, hem de sağlıklı oyuncak çalışmaları ile çocuklarınızı mutlu etmiş olursunuz.

Değişik oyuncak çalışmalarını sitemizde bolca bulabilir ve bu yazımızın altındaki benzer oyuncak çalışmalarına da göz atmanızı öneririz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-minyatur-tavsan-yapmak

KALP ŞEKLİNDE KİTAP AYRACI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on ESKİ ÇORAPTAN MİNYATÜR TAVŞAN YAPMAK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*