ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK DOMUZ YAPMAK

1x1.trans

Eski çoraptan oyuncak domuz yapmak için güzel bir çalışma paylaştım. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde domuz oyuncak yapabilir ve evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları ben çok beğeniyorum. Hem yapımı kolay. Hem de anlatımlı çalışma ile kısa sürede yaptıktan sonra satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Eski çoraptan oyuncak yaparak evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak çalışmaları ile çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Evinizde atmaya kıyamadığınız çorapları değerlendirebilir ve çok güzel oyuncaklara dönüştürebilirsiniz.


Evde anlatımlı çorap oyuncak yapımı sayesinde tüm kullanmadığınız çorapları değerlendirebilirsiniz. Eski çoraptan domuz oyuncak yaparak TV ünitesi önünde de süs olarak kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak çalışmalarını sitemizde kendin yap kategorisinde çoğunlukla bulabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kolay oyuncaklar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak çalışmalarını seviyorsanız, sitemizdeki tüm çalışmaları incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-oyuncak-domuz-yapmak

PLASTİK ŞİŞEDEN KEDİ ÇİÇEK SAKSISI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*