ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK DOMUZ YAPMAK

 

 

0

 

Eski çoraptan oyuncak domuz yapmak için güzel bir çalışma paylaştım. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde domuz oyuncak yapabilir ve evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları ben çok beğeniyorum. Hem yapımı kolay. Hem de anlatımlı çalışma ile kısa sürede yaptıktan sonra satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Eski çoraptan oyuncak yaparak evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak çalışmaları ile çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Evinizde atmaya kıyamadığınız çorapları değerlendirebilir ve çok güzel oyuncaklara dönüştürebilirsiniz.

Evde anlatımlı çorap oyuncak yapımı sayesinde tüm kullanmadığınız çorapları değerlendirebilirsiniz. Eski çoraptan domuz oyuncak yaparak TV ünitesi önünde de süs olarak kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak çalışmalarını sitemizde kendin yap kategorisinde çoğunlukla bulabilirsiniz.

 

 

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kolay oyuncaklar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak çalışmalarını seviyorsanız, sitemizdeki tüm çalışmaları incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-oyuncak-domuz-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK ŞİŞEDEN KEDİ ÇİÇEK SAKSISI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir