ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

 

 

0

 

Eski çoraptan oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel sevimli kendin yap çalışmasını sizde evde yapabilirsiniz. Bir önceki yazımda da paylaştığım eski bebek çorabından oyuncak yapımına benzeyen bu güzel çalışmayı da yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde eski eşyaları değerlendirmek istiyorsanız ve onlardan harika eşyalar veya süsler yapmayı planlıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde bu tür çalışmaları daha önce çoğu kez paylaşmıştım. Onları da inceleyerek harika ve güzel çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolayca yapıp süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Yada çocuklarınıza sağlıklı oyuncak olarak da üretip oynamalarını sağlayabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanacağınız bu tür çalışmalar sayesinde boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapıp süs olarak da vitrinde veya çocuk odasında kullanabilirsiniz. Sarkaç süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz.

 

 

Yaparken içini pamuk veya yün ile doldurmayı unutmayın. Hem pofuduk olurlar. Hem de bu tür oyuncakları görenler nereden aldığınızı dahi sorabilirler. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-oyuncak-tavsan-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir