Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Çoraptan Oyuncak Nasıl Yapılır

Eski kullanmadığınız çoraplarınızı artık değerlendirme zamanı gelmedi mi? bu yazımızdan sonra eski çoraplarınızdan nasıl pratik ve kolay oyuncak yapılacağını öğreneceksiniz. Kısa sürede kolay oyuncak yapacak ve çocuklarınızı sevindireceksiniz.

Evde eski çorapları değerlendirebilir ve çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Sitemizde eğitimini gösteren güzel resimli anlatımlar da paylaşmıştık. Eski çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı çocuklarınız için yapabilirsiniz.

Kolay yapılan oyuncak değerlendirme çalışmaları ile sizde süs veya oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi3

 

 

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi2

gemacht Spielzeug aus Socken – made toys from socks – jouets fabriqués à partir de chaussettes – lavet legetøj fra sokker – brinquedos feitos de meias – giocattoli realizzati da calze

 

 

Daha önce paylaştığımız Çoraptan Vazo Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir