Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Resimli Anlatım

1x1.trans

Eski Çoraptan Oyuncak Nasıl Yapılır

Eski kullanmadığınız çoraplarınızı artık değerlendirme zamanı gelmedi mi? bu yazımızdan sonra eski çoraplarınızdan nasıl pratik ve kolay oyuncak yapılacağını öğreneceksiniz. Kısa sürede kolay oyuncak yapacak ve çocuklarınızı sevindireceksiniz.

Evde eski çorapları değerlendirebilir ve çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Sitemizde eğitimini gösteren güzel resimli anlatımlar da paylaşmıştık. Eski çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı çocuklarınız için yapabilirsiniz.

Kolay yapılan oyuncak değerlendirme çalışmaları ile sizde süs veya oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi3


eski-coraptan-oyuncak-yapilisi1

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi2

gemacht Spielzeug aus Socken – made toys from socks – jouets fabriqués à partir de chaussettes – lavet legetøj fra sokker – brinquedos feitos de meias – giocattoli realizzati da calze

Çoraptan Vazo Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*