Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Videolu Anlatım

 

 

0

 

Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Videolu Anlatım

İlginç çalışmalar serisine devam ediyoruz. Dolaşırken yine bir sitede rastladığımız bu güzel çalışmayı sizlere de sunmak istedim. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir çalışma olabilir. Çoraptan oyuncak maymun yapmak veya değişik oyuncaklar yapmak için sitemizde yer alan diğer çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

Eski çorap değerlendirme çalışmalarına sıkça rastlayacağınız sitemizde birbirinden güzel ve komik oyuncak yapımıyla alakalı çalışmalara da yer vermiştik. Eski çoraptan nasıl oyuncak yapılır demeyin. Gerçekten yapılıyor ve yapıldığında sizi şaşırtacak modeller ortaya çıkabilir. Kolay gelsin.

 

 

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi

Spielzeug aus alten Socken – toys from old socks – jouets de vieilles chaussettes – legetøj fra gamle sokker – brinquedos de meias velhas – giocattoli da vecchi calzini

 

Daha önce paylaştığımız Dağınık Düşük Topuz Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir