Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Videolu Anlatım


eski-coraptan-oyuncak-yapilisi-657x415

Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Videolu Anlatım

İlginç çalışmalar serisine devam ediyoruz. Dolaşırken yine bir sitede rastladığımız bu güzel çalışmayı sizlere de sunmak istedim. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir çalışma olabilir. Çoraptan oyuncak maymun yapmak veya değişik oyuncaklar yapmak için sitemizde yer alan diğer çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

Eski çorap değerlendirme çalışmalarına sıkça rastlayacağınız sitemizde birbirinden güzel ve komik oyuncak yapımıyla alakalı çalışmalara da yer vermiştik. Eski çoraptan nasıl oyuncak yapılır demeyin. Gerçekten yapılıyor ve yapıldığında sizi şaşırtacak modeller ortaya çıkabilir. Kolay gelsin.


eski-coraptan-oyuncak-yapilisi

Spielzeug aus alten Socken – toys from old socks – jouets de vieilles chaussettes – legetøj fra gamle sokker – brinquedos de meias velhas – giocattoli da vecchi calzini

Dağınık Düşük Topuz Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*