ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK YAPMAK

1x1.trans

Eski çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında ise eski çoraplarınızı değerlendirmek için güzel bir fikir bulunuyor. Eski çoraptan oyuncak yaparak hem evinizde süs objesi olarak kullanabilirsiniz. Hem de çocuklarınızı mutlu etmek için de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çorap oyuncak çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Çoraptan nasıl oyuncak yapacağınızı öğrendikten sonra sizde çocuklarınıza bu tür güzel ve eğlenceli oyuncak çalışmalarından çokça yapabilirsiniz.

Daha önce eski çoraptan köpek oyuncak yapmak ve eski çoraptan kedi yapmak gibi birçok anlatımlı oyuncak çalışmasını paylaşmıştık. Hemen bu yazımızın altında kesinlikle karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım çoraptan oyuncak yapmak için örnekte ayı oyuncak yapılmış.


Sizde çocuklarınıza bunun gibi sevimli ayıcık oyuncaklar yapabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak yapımı sayesinde çok güzel oyuncaklarla evinizi de süsleyebilirsiniz. Hem de eski çoraplarınızı atmamış ve onları değerlendirmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-oyuncak-yapmak

FİMO HAMURUNDAN AYICIK OYUNCAK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*