ESKİ ÇORAPTAN PARMAKSIZ SÜSLÜ ELDİVEN YAPMAK

 

 

0

 

Evde eskileri değerlendirme çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda eski çoraptan parmaksız süslü eldiven yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Detaylı bir şekilde adımları takip ederek sizde eski çorapları süslü eldivenlere dönüştürebilirsiniz. Eski çoraplardan yapılan değerlendirme çalışmalarını daha önce de paylaştığımı söyleyebilirim.

Evde kolay eldiven yapmak için benzer paylaşımlarım bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

Anlatımlı resimlerde eski eldiven de kullanılmış. Ancak çorap ve eldiven birlikte kullanılabilir. Sanırım iç içe geçirerek dikmişler. Üzerindeki süslü taşları ise kırtasiye veya hobi marketlerden satın alabilirsiniz.

Bu tür aksesuarlarla elbiselerinize ek kombinler üretebilirsiniz. Benzer çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde eski çoraptan taşlı eldiven yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

eski-coraptan-parmaksiz-suslu-eldiven-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-938.html

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI AFRİKA ÇİÇEĞİ MOTİF YAPILIŞI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir