ESKİ ÇORAPTAN PARMAKSIZ SÜSLÜ ELDİVEN YAPMAK


Evde eskileri değerlendirme çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda eski çoraptan parmaksız süslü eldiven yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Detaylı bir şekilde adımları takip ederek sizde eski çorapları süslü eldivenlere dönüştürebilirsiniz. Eski çoraplardan yapılan değerlendirme çalışmalarını daha önce de paylaştığımı söyleyebilirim.

Evde kolay eldiven yapmak için benzer paylaşımlarım bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

Anlatımlı resimlerde eski eldiven de kullanılmış. Ancak çorap ve eldiven birlikte kullanılabilir. Sanırım iç içe geçirerek dikmişler. Üzerindeki süslü taşları ise kırtasiye veya hobi marketlerden satın alabilirsiniz.

Bu tür aksesuarlarla elbiselerinize ek kombinler üretebilirsiniz. Benzer çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde eski çoraptan taşlı eldiven yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-coraptan-parmaksiz-suslu-eldiven-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-938.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*