Eski Çoraptan Sevimli Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Eski Çoraptan Sevimli Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

Eski çoraptan oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşımlarımız olmuştu. Bu yazımızda ise sizlere eski çoraplarınızı kullanarak sevimli oyuncaklar yapabileceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatım sadece bir örnek. Siz daha farklı çalışmalar veya farklı renkte oyuncaklar yapabilirsiniz.

Çorap seçimi size kalmış, yapacağınız hayvan figürünün ten rengini seçeceğiniz çorap rengi ile belirleyebilirsiniz. Eski çoraptan neler yapılır? diye araştırırsanız, sitemizde birçok çalışma paylaşımını görebilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak yapılışı ile ilgili yine diğer paylaşımlarımızı arama kutusuna ” eski çoraptan ” yazmanız yeterlidir.

eski-coraptan-nasil-oyuncak-yapilir

 

 

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi

eski-coraptan-oyuncak-yapimi

jouets de vieilles chaussettes – toys from old socks – Spielzeug aus alten Socken – legetøj fra gamle sokker – brinquedos de meias velhas – giocattoli da vecchi calzini – juguetes de calcetines viejos – jucării din șosete vechi – Παιχνίδια από παλιές κάλτσες

 

 

Daha önce paylaştığımız Tahta Kaşıktan Bebek Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir