Eski Çoraptan Sevimli Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım


eski-coraptan-oyuncak-yapimi

Eski Çoraptan Sevimli Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

Eski çoraptan oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşımlarımız olmuştu. Bu yazımızda ise sizlere eski çoraplarınızı kullanarak sevimli oyuncaklar yapabileceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatım sadece bir örnek. Siz daha farklı çalışmalar veya farklı renkte oyuncaklar yapabilirsiniz.

Çorap seçimi size kalmış, yapacağınız hayvan figürünün ten rengini seçeceğiniz çorap rengi ile belirleyebilirsiniz. Eski çoraptan neler yapılır? diye araştırırsanız, sitemizde birçok çalışma paylaşımını görebilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak yapılışı ile ilgili yine diğer paylaşımlarımızı arama kutusuna ” eski çoraptan ” yazmanız yeterlidir.

eski-coraptan-nasil-oyuncak-yapilir


eski-coraptan-oyuncak-yapilisi

eski-coraptan-oyuncak-yapimi

jouets de vieilles chaussettes – toys from old socks – Spielzeug aus alten Socken – legetøj fra gamle sokker – brinquedos de meias velhas – giocattoli da vecchi calzini – juguetes de calcetines viejos – jucării din șosete vechi – Παιχνίδια από παλιές κάλτσες

Tahta Kaşıktan Bebek Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*