Eski Çoraptan Zürafa Oyuncağı Yapılışı


eski-coraptan-zurafa-oyuncagi-yapilisi-571x415

Eski Çoraptan Zürafa Oyuncağı Yap

Eski çoraplarınızı kullanarak, zürafa oyuncağı yapabilirsiniz. Bu paylaşımımızda sizlere eski çorap kullanılarak yapılmış zürafa oyuncağını paylaşıyoruz. Resimli anlatıma göre sizde aynısından yapabilirsiniz. Eski çoraptan nasıl oyuncak yapacağınızla ilgili daha önce çoğu kez çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta çok güzel anlatımlı oyuncak çorap bebek veya çoraptan köpek oyuncak yada kukla gibi birçok güzel çalışmayı da hemen bu yazımızın altında görebilirsiniz. Birbirinden güzel ve keyifli çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilir ve hemen çocuklarınıza yapabilirsiniz.


İsterseniz evde süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Eski çorapları değerlendirme projeleri adına birçok çalışmayı sizlere daha önce paylaşmıştık. Hepsi çok güzel ve harika şeyler ortaya çıkartmışlar. Beğenebilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-coraptan-zurafa-oyuncagi-yapilisi

Eski Çoraptan Kolay Oyuncak Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*