Eski Çoraptan Zürafa Oyuncağı Yapılışı

 

 

0

 

Eski Çoraptan Zürafa Oyuncağı Yap

Eski çoraplarınızı kullanarak, zürafa oyuncağı yapabilirsiniz. Bu paylaşımımızda sizlere eski çorap kullanılarak yapılmış zürafa oyuncağını paylaşıyoruz. Resimli anlatıma göre sizde aynısından yapabilirsiniz. Eski çoraptan nasıl oyuncak yapacağınızla ilgili daha önce çoğu kez çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta çok güzel anlatımlı oyuncak çorap bebek veya çoraptan köpek oyuncak yada kukla gibi birçok güzel çalışmayı da hemen bu yazımızın altında görebilirsiniz. Birbirinden güzel ve keyifli çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilir ve hemen çocuklarınıza yapabilirsiniz.

 

 

İsterseniz evde süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Eski çorapları değerlendirme projeleri adına birçok çalışmayı sizlere daha önce paylaşmıştık. Hepsi çok güzel ve harika şeyler ortaya çıkartmışlar. Beğenebilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-coraptan-zurafa-oyuncagi-yapilisi

 

Daha önce paylaştığımız Eski Çoraptan Kolay Oyuncak Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir